ČASTÉ DOTAZY

Naše firma JP TECH s.r.o. patří mezi špičky ve svém oboru a nabízí kvalitní a léty prověřený systém stavebních prací.

Jakých chyb se vyvarovat při rekonstrukci bytu?

Nejdříve si musíte zajistit stavební povolení nebo se ujistit, zda stačí stavbu jen ohlásit. Povolení ke stavbě budete potřebovat, jestliže zasahujete do jakékoliv nosné konstrukce, ovlivnilo by to stabilitu stavby, požární bezpečnost nebo celkový vzhled stavby. Dále pak při zásazích do rozvodů vody, elektřiny, plynu a topení.

Při rekonstrukci bytu, rekonstrukci domu, ale i samotné stavbě domu je velmi účelné mít i záložní plán pro případ, že by se z jakýchkoliv příčin stavba ubírala jiným směrem, měli počítejte i s případnými náklady navíc, například u dokončovacích prací.

V neposlední řadě je velmi důležitý výběr stavební firmy. Důvěřuj, ale prověřuj!

Naše firma JP TECH s.r.o. patří mezi špičky ve svém oboru a nabízí kvalitní a léty prověřený systém stavebních prací.

Přijedete také do Ostravy?

Samozřejmě. Pokud se jedná o práci pro klienta, který žije i v jiném kraji než v Praze a okolí, není nic jednoduššího než se předem domluvit. Spokojenost pak je samozřejmě na obou stranách.

Jak dlouho trvá rekonstrukce bytového domu?

Rekonstrukce bytového domu je časově dost náročná, ale za to úspěšná. Záleží samozřejmě na rozsahu požadavků klienta, velikosti bytového domu, pokud se toto týká zateplení fasád, opravy fasád tak i na povětrnostních podmínkách.

Veškeré práce na stavbách jsou prováděny dle platných norem, jsou provedeny revize s doložením dokladů o jejich provedení. Druhy použitých materiálů při rekonstrukci bytového domu, rekonstrukci bytu, stavbě domu a jiných stavebních prací jsou dokladovány příslušnými certifikáty.

Co zahrnuje cena stavby, díla?

Nabídková cena projektu (díla, stavby) je zpracována dle zadání a požadavků klienta. Cena zahrnuje celkovou realizaci díla včetně revizí a zkoušek, je závazná a neměnná po celou dobu výstavby. Tato cena je cenou například stavby na klíč, rekonstrukce bytu na klíč, rekonstrukce bytového domu a dalších stavebních prací.